top of page

TESLİMAT SÜRESİ

Magenta Professional internet sitesin’den sipariş alınan her ürünün sistem üzerinden stokları kontrol edilip, siparişi verdiğiniz günden itibaren 3 iş günü içerisinde ürününüz kargoya verilir. Siparişin gideceği şehire göre gönderiniz 4-5 gün arasında teslim edilmiş olur. Haftasonu ve mesai saatleri dışında vereceğiniz siparişler takip eden mesai günü kargoya teslim edilir.

Sipariş Takibi

Siparişinizin durumunu istediğiniz zaman siparişlerim sayfasından takip edebilirsiniz. Siparişiniz kargoya verildikten sonra kargo takip kodu size gönderilir. Siparişlerim bölümünden kargo takip koduna ulaşabilirsiniz. Kargo takip bölümünden bu kod ile kargonuzun nerede olduğunu rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

İade Koşulları

1.Siparişinizi teslim alırken kargo yetkilisi eşliğinde paketinizi açarak kontrol etmeniz gerekmektedir. Ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde özellikle bu hususa dikkat etmeniz önemlidir. Eğer sorunlu bir ürünle karşılaşırsanız, ürünü teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak kargo şirketi vasıtasıyla ürünün Magenta Professional'e iadesini sağlamanız ve Magenta Professional'e konu ile alakalı bilgilendirmeniz gerekmektedir. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız. 

2. Orijinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. 

3. Elektrikli Cihazlar:

Ürün alındığında herhangi bir sorun ile karşılaşıldığında, ürünü ve parçalarını eksiksiz bir şekilde tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde kullanıcı hatasına girmektedir. Ürünlerimiz ithal olduğu için garanti süreleri yoktur. Ürünü kullanmadan 7 iş günü içerisinde değişim için faturasıyla beraber tarafımıza gönderebilir.

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerin kargo ücreti müşteri tarafından ödenir.

bottom of page