top of page

İADE VE DEĞİŞİM

 

Magenta Professional internet sitesin’den satın alınan her ürün, temel özelliklerini kaybetmediği sürece, ürünün alıcıya teslim tarihinden itibaren 7 gün içerisinde iade edilebilir.  Değişimini istediğiniz ürün için iade prosedürünü takip etmeniz gerekmektedir. 

Temel Özellik Nedir?
Ürünün temel özelliği; kullanıcı hatasından dolayı zarar görmemiş olması, kullanılmamış olması, paketinin zarar görmemiş olması, ve faturasının mevcut olması demektir.
Orijinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş şekildeki ürünlerin ve başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumdaki ürünlerin değişimi ve iadesi kabul edilmemektedir.

Dikkat etmeniz gereken Özel Durumlar

Siparişinizi teslim alırken kargo yetkilisi eşliğinde paketinizi açarak kontrol etmeniz gerekmektedir. Ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde özellikle bu hususa dikkat etmeniz önemlidir. Eğer sorunlu bir ürünle karşılaşırsanız, ürünü teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak kargo şirketi vasıtasıyla ürünün Magenta Professional'e iadesini sağlamanız ve Magenta Professional'e konu ile alakalı bilgilendirmeniz gerekmektedir. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız. 

 

 Elektrikli Cihazlar:

Ürün alındığında herhangi bir sorun ile karşılaşıldığında, ürünü ve parçalarını eksiksiz bir şekilde tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde kullanıcı hatasına girmektedir. Ürünlerimiz ithal olduğu için garanti süreleri yoktur. Ürünü kullanmadan 7 iş günü içerisinde değişim için faturasıyla beraber tarafımıza gönderebilir.

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerin kargo ücreti müşteri tarafından ödenir.

bottom of page